Algemeen
| Artikelnummer | 3ETC 100/4-M |
| Product Categorie BN | Aggregaten |
| Hertz | 50 |
| Merk | B&N |
| Versie | Trekkergedreven |
| Omkasting | Open |
| Stroom | 133 Amp |
| Toerental | 500 Omw./Min. |
| Gewicht | 650 kg |
Generator
| Generator merk | Mecc alte |
| Generator type | ECP34-1M/4 C |
Vermogen
| Nominaal vermogen kVA | 100 kVA |
| Nominaal vermogen kW | 80 kW |
| Geschat aftakas vermogen pk | 133 pk |
| Geschat aftakas vermogen kW | 98 kW |