Algemeen
| Artikelnummer | BNT1030-5G1 |
| Product Categorie BN | Aggregaten |
| Hertz | 50 |
| Brandstof | Diesel |
| Versie | Industrie |
| Omkasting | Geluidgedempt |
Generator
| Generator merk | Stamford |
Motor
| Motormerk | Mitsubishi |
| Motortype | S12H PTA |
| Aantal cilinders | 12 |
| Boring x slag | 150 x 175 mm |
| Type koeling | Radiator Cooling |
Vermogen
| Nominaal vermogen kVA | 1030 kVA |
| Standby vermogen kVA | 1110 kVA |
Afmetingen
| Lengte | 5960 mm |
| Breedte | 2622 mm |
| Hoogte | 2856 mm |
| Gewicht | 11895 kg |
| Tank inhoud | 1000 L |
| Autonomie | 6 uur |
Milieu
| Emissie | Niet van toepassing |