Algemeen
| Artikelnummer | BNM1270-5C1 |
| Product Categorie BN | Aggregaten |
| Hertz | 50 |
| Brandstof | Diesel |
| Versie | Industrie |
| Omkasting | Geluidgedempt |
Generator
| Generator merk | Stamford |
Motor
| Motormerk | MTU |
| Motortype | 18V2000G26F |
| Aantal cilinders | 18 |
| Boring x slag | 135 x 156 mm |
| Type koeling | Radiator Cooling |
Vermogen
| Nominaal vermogen kVA | 1249 kVA |
| Standby vermogen kVA | 1350 kVA |
Afmetingen
| Lengte | 6058 mm |
| Breedte | 2438 mm |
| Hoogte | 2896 mm |
| Gewicht | 15360 kg |
| Tank inhoud | 1000 L |
| Autonomie | 7 uur |
Milieu
| Emissie | Niet van toepassing |