Algemeen
| Artikelnummer | BNT1530-5F1 |
| Product Categorie BN | Aggregaten |
| Hertz | 50 |
| Brandstof | Diesel |
| Merk | B&N |
| Versie | Industrie |
| Omkasting | Open |
Generator
| Generator merk | Stamford |
Motor
| Motormerk | Mitsubishi |
| Motortype | S12R PTAA2 |
| Aantal cilinders | 12 |
| Boring x slag | 170 x 180 mm |
| Type koeling | Radiator Cooling |
Vermogen
| Nominaal vermogen kVA | 1523 kVA |
| Standby vermogen kVA | 1660 kVA |
Afmetingen
| Lengte | 5300 mm |
| Breedte | 2098 mm |
| Hoogte | 2597 mm |
| Gewicht | 11840 kg |
| Tank inhoud | 400 L |
| Autonomie | 2 uur |
Milieu
| Emissie | Niet van toepassing |