Algemeen
| Artikelnummer | BNF200-5G0 |
| Product Categorie BN | Aggregaten |
| Hertz | 50 |
| Brandstof | Diesel |
| Versie | Industrie |
| Omkasting | Geluidgedempt |
Generator
| Generator merk | Stamford |
Motor
| Motormerk | Iveco |
| Motortype | NEF67TM7 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Boring x slag | 104 x 132 mm |
| Type koeling | Radiator Cooling |
Vermogen
| Nominaal vermogen kVA | 200 kVA |
| Standby vermogen kVA | 220 kVA |
Afmetingen
| Lengte | 3300 mm |
| Breedte | 1200 mm |
| Hoogte | 1956 mm |
| Gewicht | 2310 kg |
| Tank inhoud | 450 L |
| Autonomie | 15 uur |
Milieu
| Emissie | Niet gecertificeerd |