Algemeen
| Artikelnummer | BNT2030-5F1 |
| Product Categorie BN | Aggregaten |
| Hertz | 50 |
| Brandstof | Diesel |
| Merk | B&N |
| Versie | Industrie |
| Omkasting | Open |
Generator
| Generator merk | Stamford |
Motor
| Motormerk | Mitsubishi |
| Motortype | S16R PTAA2 |
| Aantal cilinders | 16 |
| Boring x slag | 170 x 180 mm |
| Type koeling | Radiator Cooling |
Vermogen
| Nominaal vermogen kVA | 2021 kVA |
| Standby vermogen kVA | 2250 kVA |
Afmetingen
| Lengte | 6120 mm |
| Breedte | 2190 mm |
| Hoogte | 2700 mm |
| Gewicht | 14820 kg |
| Tank inhoud | 450 L |
| Autonomie | 1 uur |
Milieu
| Emissie | Niet van toepassing |