Algemeen
| Artikelnummer | BNF310-5G0 |
| Product Categorie BN | Aggregaten |
| Hertz | 50 |
| Brandstof | Diesel |
| Versie | Industrie |
| Omkasting | Geluidgedempt |
Generator
| Generator merk | Stamford |
Motor
| Motormerk | Iveco |
| Motortype | C87TE4 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Boring x slag | 117 x 135 mm |
| Type koeling | Radiator Cooling |
Vermogen
| Nominaal vermogen kVA | 310 kVA |
| Standby vermogen kVA | 340 kVA |
Afmetingen
| Lengte | 3800 mm |
| Breedte | 1400 mm |
| Hoogte | 2253 mm |
| Gewicht | 3830 kg |
| Tank inhoud | 449 L |
| Autonomie | 9 uur |
Milieu
| Emissie | Niet gecertificeerd |