Algemeen
| Artikelnummer | BNMRJ45-5G5 |
| Product Categorie BN | Aggregaten |
| Hertz | 50 |
| Brandstof | Diesel/HVO |
| Versie | Defensie |
| Omkasting | Geluidgedempt |
Generator
| Generator merk | Mecc Alte |
Motor
| Motormerk | JCB |
| Aantal cilinders | 4 |
| Boring x slag | - |
| Type koeling | Liquid cooling |
Vermogen
| Standby vermogen kVA | 45 kVA |
Afmetingen
| Lengte | 2330 mm |
| Breedte | 975 mm |
| Hoogte | 1550 mm |
| Gewicht | 2000 kg |
| Tank inhoud | 250 L |
| Autonomie | 24 uur |
Milieu
| Emissie | Stage V |