Algemeen
| Artikelnummer | BNRY45-5G5 |
| Product Categorie BN | Aggregaten |
| Hertz | 50 |
| Brandstof | Diesel |
| Versie | Verhuur |
| Omkasting | Geluidgedempt |
Generator
| Generator merk | Stamford |
Motor
| Motormerk | Yanmar |
| Motortype | 4TNV98CTIHR |
| Aantal cilinders | 4 |
| Boring x slag | 98 x 110 mm |
| Type koeling | Radiator Cooling |
Vermogen
| Nominaal vermogen kVA | 44 kVA |
| Standby vermogen kVA | 48 kVA |
Afmetingen
| Lengte | 2350 mm |
| Breedte | 1100 mm |
| Hoogte | 1435 mm |
| Gewicht | 1255 kg |
| Tank inhoud | 110 L |
| Autonomie | 15 uur |
Milieu
| Emissie | Stage V |