Algemeen
| Artikelnummer | BNRF60-5G5 |
| Product Categorie BN | Aggregaten |
| Hertz | 50 |
| Brandstof | Diesel |
| Versie | Verhuur |
| Omkasting | Geluidgedempt |
Generator
| Generator merk | Stamford |
Motor
| Motormerk | Iveco |
| Motortype | F34.TEVP01 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Boring x slag | 99 x 110 mm |
| Type koeling | Radiator Cooling |
Vermogen
| Nominaal vermogen kVA | 60 kVA |
| Standby vermogen kVA | 60 kVA |
Afmetingen
| Lengte | 2660 mm |
| Breedte | 1110 mm |
| Hoogte | 1600 mm |
| Gewicht | 1700 kg |
| Tank inhoud | 216 L |
| Autonomie | ntb |
Milieu
| Emissie | Stage V |