Algemeen
| Artikelnummer | BND675-5G1 |
| Product Categorie BN | Aggregaten |
| Hertz | 50 |
| Brandstof | Diesel |
| Versie | Industrie |
| Omkasting | Geluidgedempt |
Generator
| Generator merk | Mecc Alte/Stamford |
Motor
| Motormerk | Hyundai |
| Motortype | DP222LBF |
| Aantal cilinders | 12 |
| Boring x slag | 128 x 142 mm |
| Type koeling | Radiator Cooling |
Vermogen
| Nominaal vermogen kVA | 670 kVA |
| Standby vermogen kVA | 738 kVA |
Afmetingen
| Lengte | 5000 mm |
| Breedte | 2104 mm |
| Hoogte | 2369 mm |
| Gewicht | 6234 kg |
| Tank inhoud | 950 L |
| Autonomie | 9 uur |
Milieu
| Emissie | Niet gecertificeerd |