Algemeen
| Artikelnummer | 3ETC 75/4-M |
| Product Categorie BN | Aggregaten |
| Hertz | 50 |
| Merk | B&N |
| Versie | Trekkergedreven |
| Omkasting | Open |
| Stroom | 108 Amp |
| Toerental | 500 Omw./Min. |
| Gewicht | 410 kg |
Generator
| Generator merk | Mecc alte |
| Generator type | ECP32-1L/4 C |
Vermogen
| Nominaal vermogen kVA | 75 kVA |
| Nominaal vermogen kW | 60 kW |
| Geschat aftakas vermogen pk | 100 pk |
| Geschat aftakas vermogen kW | 74 kW |