Algemeen
| Artikelnummer | 3ETC 82,5/4-M |
| Product Categorie BN | Aggregaten |
| Hertz | 50 |
| Merk | B&N |
| Versie | Trekkergedreven |
| Omkasting | Open |
| Stroom | 119 Amp |
| Toerental | 500 Omw./Min. |
| Gewicht | 430 kg |
Generator
| Generator merk | Mecc alte |
| Generator type | ECP32-2L/4 C |
Vermogen
| Nominaal vermogen kVA | 83 kVA |
| Nominaal vermogen kW | 66 kW |
| Geschat aftakas vermogen pk | 109 pk |
| Geschat aftakas vermogen kW | 80 kW |