Algemeen
| Artikelnummer | BNEHR20/40 (60hZ) |
| Product type | Batterijsystemen |
| Voltage | 240-120 V |
| Frequentie | 60 Hz |
Batterijen
| Aantal | 12 |
| Continue vermogen | 20 kVA |
| Capaciteit | 42,6 kWh |
| Autonomie | 1,46 uur |
Afmetingen
| Lengte | 1620 mm |
| Breedte | 1150 mm |
| Hoogte | 1920 mm |
| Gewicht | 1287 kg |
Milieu
| Emissie | Zero Emission |