Algemeen
| Artikelnummer | BNEHR45/60 |
| Product type | Batterijsystemen |
| Voltage | 400/230 V |
| Frequentie | 50 Hz |
Batterijen
| Aantal | 16 |
| Continue vermogen | 45 kVA |
| Capaciteit | 56,8 kWh |
| Autonomie | 0,78 uur |
Afmetingen
| Lengte | 1620 mm |
| Breedte | 1150 mm |
| Hoogte | 1920 mm |
| Gewicht | 1350 kg |
Milieu
| Emissie | Zero Emission |