Algemeen
| Artikelnummer | ALM8,3-B+ |
| Product type | Lichtmasten |
| Autonomie | 400 uur |
Motor
| Vermogen | 2.8 kVA |
| Motor type | 2TNV70WHR |
Licht
| Aantal lampen | 4 |
| Type | LED |
| Vermogen per lamp | 350 Watt |
| Lichtopbrengst | 210000 lumen |
Afmetingen
| Lengte (in bedrijf) | 1895 mm |
| Breedte (in bedrijf) | 1810 mm |
| Hoogte (in bedrifj) | 8300 mm |
| Lengte (transport) | 1190 mm |
| Breedte (transport) | 1150 mm |
| Hoogte (transport) | 2435 mm |
| Gewicht | 960 kg |
| Tankinhoud | 220 ltr. |
Milieu
| Emissies | Stage V |