Algemeen
| Artikelnummer | HLM9-A |
| Product type | Lichtmasten |
| Autonomie | 70 uur |
Motor
| Vermogen | 5.1 kVA |
| Motor type | 3TNM72GHFCL |
Licht
| Aantal lampen | 4 |
| Type | Metaalhalide |
| Vermogen per lamp | 1.000 Watt |
| Lichtopbrengst | 384000 lumen |
Afmetingen
| Lengte (in bedrijf) | 3162 mm |
| Breedte (in bedrijf) | 2781 mm |
| Hoogte (in bedrifj) | 9068 mm |
| Lengte (transport) | 3944 mm |
| Breedte (transport) | 1451 mm |
| Hoogte (transport) | 1892 mm |
| Gewicht | 755 kg |
| Tankinhoud | 114 ltr. |
Milieu
| Emissies | Stage V |