Algemeen
| Artikelnummer | 320/50807 |
| Product type | Motoren |
| Versie | OEM |
| Merk | JCB |
| Brandstof | Diesel |
Motor
| Motortype | 430 MOB-TCAE-St5-55kW |
| Injectiesysyteem | Common Rail |
| Voltage | 24 V |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhhoud | 3.0 liter |
| Boring x slag | 92 x 112 mm |
| Extra's | Top mount aftertreatment |
| Vermogen kWM | 55 kWM |
Afmetingen
| Lengte | 816 mm |
| Breedte | 678 mm |
| Hoogte | 1206 mm |
| Gewicht | 369 kg |
Milieu
| Emissies | Stage V |