Algemeen
| Artikelnummer | 320/50297 |
| Product type | Motoren |
| Versie | IPU |
| Merk | JCB |
| Brandstof | Diesel |
Motor
| Motortype | 444 IPU-TCA-St3A-74kW |
| Injectiesysteem | Mechanisch |
| Voltage | 12 V |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 4.4 |
| Boring x slag | 103 x 132 mm |
| Extra's | |
| Vermogen kWM | 74 kWM |
Afmetingen
| Lengte | 1203 mm |
| Breedte | 745 mm |
| Hoogte | 1074 mm |
| Gewicht | 600 kg |
Milieu
| Emissies | Stage IIIA |